Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Mława. Kurs na operatora koparki, ładowarki, równiarki… Nabór trwa! Zapraszamy!!


Ośrodek Szkolenia OSKAR i Pracownia Rozwoju INKUBATOR w Mławie zapraszają na kurs na operatorów maszyn do robót ziemnych, budowlanych i drogowych m. in.  koparki,  koparko-ładowarki, ładowarki, równiarki, walce drogowe, przecinarki. Zapisz się na kurs już dziś!! Zadzwoń pod nr tel.: 691 704 693 lub 793 705 311 i poznaj szczegóły. Blisko. Solidnie. Zapewniamy badania lekarskie. Egzamin państwowy. Wysoka zdawalność!  Z A P R A S Z A M Y!! 


 

 

Ogłoszenie sponsorowane

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]