Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

„Wiosna, wiosna, wiosna ach to ty…” – SP 3 wita wiosnę


21 marca zgodnie ze szkolną tradycją uczniowie SP 3 przejęli władzę w placówce. Otrzymali od pana dyrektora Jarosława Jabłonowskiego „klucz samorządności”, a następnie wcielając się w nauczycieli prowadzili zajęcia. Wśród barwnych strojów wyróżniały się nakrycia głowy: kapelusze, kolorowe wianki i wystrzałowe czapki. Najmłodsi uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie na najciekawsze wiosenne nakrycie głowy. Kolorowo, radośnie i z uśmiechem wszyscy przywitali wiosnę.


źródło i fot: SP nr 3

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x