Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

W tym dniu przedszkolaki ubrane były na zielono


Początek wiosny to jeden z najbardziej wyczekiwanych dni w roku. Przyroda budzi się do życia, dni stają się dłuższe a nasze samopoczucie zdecydowanie poprawia się wraz z ciepłem promieni słonecznych. W czwartek 21 marca wszystkie dzieci z Miejskiego Przedszkola Samorządowego nr 1 świętowały Pierwszy Dzień Wiosny. Aby podkreślić charakter tego dnia, Przedszkolaki przyszły ubrane na zielono, przebrane za kwiatki, bociany.


Dzieci z grupy „Słoneczka” i „Koszałka Opałka” przygotowały inscenizację pt. „Witaj Wiosno”. Na scenie pojawiła się Pani Wiosna, która budziła ze snu zimowego niedźwiadka, kwiatki, motylki.  Wiosnę także przywitał  bocian oraz  tęcza. Dziewczynki z grupy „Koszałka Opałka” wykonały taniec do piosenki „Motylki”  a dzieci z grupy „Słoneczka” zatańczyły z kolorowymi chustami do piosenki „Tęcza”. Dzieci z pozostałych grup śpiewały piosenki do przedstawianej inscenizacji. Na koniec Pani Wiosna razem z dziećmi zatańczyła w kółeczku do piosenki „Nie śpijcie kiedy wiosna”, a po uroczystości  przedszkolaki wybrały się na pierwszy wiosenny spacer.

źródło i fot. MPS nr1

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x