Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wywrotka motocyklisty koło Miączyna Dużego


Dzisiaj około godziny 16:30 straż pożarna otrzymała zgłoszenie o wypadku z udziałem motocyklisty niedaleko miejscowości Miączyn Duży (gm. Szreńsk). Jak się okazało na miejscu, do zdarzenia doszło na drodze w kierunku Bońkowa. Jadący tą drogą motocyklista w pewnym momencie stracił równowagę, zjechał z drogi i przewrócił się do przydrożnego rowu. W zdarzeniu nie uczestniczył inny pojazd. Poszkodowanego mężczyznę do szpitala zabrała karetka pogotowia.


red.

fot. prywatne

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x