Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

VIII edycja programu „Bezpieczna Mławianka”. Ruszają zapisy


Program  od kilku już lat cieszy się dużym uznaniem  i  zainteresowaniem mieszkanek powiatu mławskiego. Kurs samoobrony dla kobiet, połączony z zajęciami warsztatowymi jest całkowicie bezpłatny. Zgłoszenia przyjmowane są w Zespole Ośrodków Wsparcia w Mławie, ul. Słowackiego 18, tel. 23 654 52 29. od dziś do 29 marca 2019 roku do godz.1400 lub do wyczerpania miejsc.


Z uwagi na bezpieczeństwo, w  kursie mogą wziąć udział maksymalnie 22 panie. Wszystkie panie, na czas trwania kursu, zostaną bezpłatnie ubezpieczone.

Oficjalne rozpoczęcie kursu odbędzie się 1 kwietnia 2019 roku o godz. 1800 w sali konferencyjnej Mławskiej Hali Sportowej przy ul. Piłsudskiego 33a.  Zajęcia będą trwały do końca maja 2019 roku.

Organizatorem VIII edycji lokalnego programu, skierowanego do wszystkich mieszkanek powiatu jest  Zespół Ośrodków Wsparcia w Mławie. Partnerami tej edycji programu są:Mławska Hala Sportowa,Komenda Powiatowa PSP w Mławie, AIKIDO HIDOKAN Mława.

W ramach zaproponowanych zajęć Kursantki pod okiem instruktora trenować będą  proste i skuteczne techniki samoobrony. Zajęcia poprowadzi 4 dan aikido Paweł Ziemlewicz. Poza treningami, dla uczestniczek kursu zaplanowano interesujące warsztaty z psychologiem, dietetykiem,  spotkanie z funkcjonariuszami straży pożarnej.

Aby wziąć udział w kursie i dołączyć do grona Bezpiecznych Mławianek należy:

 – Zgłosić swój udział, dzwoniąc pod numer tel. 23 654 52 29

–  Mieć refleks, bo liczy się  kolejność  zgłoszeń.

–  Być pozytywnie nastwioną !

– Przyjść na inaugurację i wypełnić  kartę zgłoszeniową.

Zapraszamy!

Dołącz do Bezpiecznych Mławianek i zapisz się już dziś.

Program profilaktyczny „Bezpieczna Mławianka” finansowany jest z środków Powiatowego Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz Ochrony Ofiar Przemocy w Rodzinie na lata 2016-2020.

źródło: ZOW Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x