Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Skołowały ekspedientkę. Zniknęło 300 zł


Dwie kobiety prawdopodobnie narodowości romskiej, doprowadziły ekspedientkę do niekorzystnego rozporządzenia mieniem. Do zdarzenia doszło w środę 20 marca, ok godz. 17:00 w jednym ze sklepów spożywczych w Mławie.


Jedna z kobiet po dokonaniu zakupów i zapłaceniu za nie, zwróciła towar i zażądała zwrotu pieniędzy, podczas gdy druga rozpraszała uwagę sprzedawczyni. Po wyjściu kobiet, zgłaszająca stwierdziła brak 300 zł w kasie.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x