Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zaczarowane skrzypce i muzyka włoska w ZPO nr 1


Dnia 19 marca najstarsze przedszkolaki i uczniowie z klas I-III z ZPO1 uczestniczyli w kolejnym spotkaniu z muzyką pt. „Zaczarowane skrzypce”. Tym razem bohaterem instrumentalnej opowieści były skrzypce i romantyczna muzyka włoska.


W zaczarowaną opowieść zaangażowani zostali uczniowie z widowni. Wcieli się w role czarnoksiężnika Hałasa, jego pomocników oraz księżniczki Muzyki i muzyków grających na instrumencie smyczkowym, czyli zaczarowanych skrzypcach.Jak to bywa w bajkach: był zły i hałaśliwy czarnoksiężnik Hałas podkochujący się w księżniczce Muzyce oraz uroczy książę muzyk przepięknie wygrywający utwory romantycznej muzyki włoskiej. Po wielu perypetiach zwyciężyła prawdziwa miłość i piękna muzyka. Spotkanie zakończyło się gromkimi brawami  dla muzyków i młodych aktorów. Na zakończenie spotkania odbył się Turniej Wiedzy o Muzyce. Spośród 3 uczestników konkursu I miejsce zajął Filip Jakubowski z klasy 3a. Gratulujemy!!!

źródło i fot. ZPO nr1

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x