Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wieczfnia Kościelna. Ukradł portfel lekarzowi


We wtorek marca nieznany sprawca wykorzystując chwilową nieobecność lekarza w gabinecie lekarskim dokonał kradzieży portfela wraz z zawartością. Łączna wartość skradzionego mienia wyniosła ponad 1200 zł. Do kradzieży doszło w przychodni w Wieczfni Kościelnej. Policja szuka sprawcy.Handemade with love Lucky&Berry

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

6
KOMENTARZE

avatar
1500
Potman
Gość
Potman

Kiedy ratownicy z Mławskiego basenu przestaną prowadzić prywatne lekcje w czasie swojej pracy. Czy większość z nich ma do tego uprawnienia? Wiadomo kto na to pozwala….

fiki
Gość
fiki

jeden dyżur i straty odrobione

Rafal
Gość
Rafal

Pajacu co cię to obchodzi A może ty to ukradlem pisz tak dalej

Fiki
Gość
Fiki

Ty się cofnij do podstawówki i naucz się pisać analfabeto

Rafał
Gość
Rafał

Pajac to ty jesteś miało być że może ty to ukradłeś jak takie bzdury wypisujesz nieważne ile kto zarabia ważne że ktoś to ukradł Palancie.

every
Gość
every

Nauczka – drzwi gabinetu się zamyka, jeśli się z niego wychodzi…
Okazja czyni złodzieja.
Coraz więcej kradzieży – smutne to. Człowiek człowiekowi wilkiem (czytaj Polak Polakowi wilkiem)