Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

W okręgu na siódemkę. Siedmiu uczestników, siedem medali


Najstarsi reprezentanci Płetwala wzięli udział w otwartych wiosennych mistrzostwach okręgu warszawsko-mazowieckiego. Na basenie w Pruszkowie swoje umiejętności zademonstrowało siedmioro podopiecznych Michała Chlastosza.


Nie mogli być pewni medalowej zdobyczy, bowiem konkurencja była wyjątkowo mocna. Oczywiście w przypadku okręgowego czempionatu nie może to dziwić.  Do rywalizacji  przystąpili przedstawiciele osiemnastu klubów. Większość ze stolicy. Między warszawskimi ekipami rozstrzygnęła się kwestia triumfu w klasyfikacji medalowej. Ostatecznie wygrała Polonia – sięgnęła aż po dziewięćdziesiąt trzy krążki.

Mimo takich przeszkód, mławianie potrafili zaakcentować swoją obecność na pruszkowskiej pływalni. Rekordy życiowe to jedno, ale zaliczyli także medalowe występy. Na miano mulitimedalistów zapracowali Adrian Kaliszewski, Jakub Szczepański i Jakub Czupryn. Każdy z nich w indywidualnych występach wywalczył po dwa krążki. Adrian polubił brąz, natomiast dwaj pozostali pływacy sięgnęli po złoto i srebro. Wygrali zmagania na 50 metrów stylem dowolnym i 100 metrów stylem klasycznym.

Adrian i Jakub mieli powody do zadowolenia nie tylko w przypadku samotnych występów. Powalczyli z powodzeniem też w sztafecie 4×100 metrów stylem dowolnym. Wspólnie z Jakubem Prosińskim i Tomaszem Murawskim wywalczyli trzecie miejsce.

RS

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x