Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Handmade ozdoby dekoracje wystrój wnętrz upominki sklepik z rękodziełem Lucky&Berry
Logo
Upominki Handmade Lucky&Berry

Liga Urzędowa na półmetku
Handemade with love Lucky&Berry

W grupie A pewni awansu do fazy pucharowej są już trzy zespoły Urząd skarbowy, Gmina Wieczfnia Kościelna i Budowlanka. Urząd Skarbowy zwyciężył z Budowlanką 533 do 493. W kolejnym meczu spotkały się dwie gminy Gmina Wieczfnia Kościelna z Gminą  z Lipowca Kościelnego. Zwycięsko w tym meczu wyszła Gmina z Wieczfni wygrywając 603 do 574. Sp7 po zwycięstwie nad Sp4 zachował szanse na awans do 1/8 finału mecz zakończył się wynikiem 475 do 462. W ostatnim meczu grupy A Sanepid wysoko wygrał z MDKiem 635 do 496 był to najwyższy wynik w tej grupie.

W grupie B jak dotąd pewni awansu są Sąd Rejonowy i MHS. Sąd  bez większych problemów wygrał z Urzędem Miasta Mława 557 do 444. Mławska Hala Sportowa zwyciężyła z SP6 553 do 472. Sp2 po bardzo dobrym meczu zwyciężyło z GCKSiR 643-do 496 bardzo dobre spotkanie rozegrał Piasecki Przemek  rzucając 182p. W ostatnim meczu tego dnia MOPS po zwycięstwie nad Gminą ze Strzegowa zachował szansę na awans do dalszej części rozgrywek. Mecz zakończył się wynikiem 484 do 371.

W klasyfikacji indywidualnej kobiet pierwsze miejsce zajmuje Ilona Koronowska ze średnią 189 druga jest Katarzyna Wojciechowska (149,5), trzecie miejsce zajmuje Agnieszka Goschorska (146).

źródło i fot. Organizator

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
staton
Gość
staton

To już drugi raz napisze to samo: dobrze, że są zdjęcia inaczej nie wiadomo by było o jaką grę chodzi….a tak po zdjęciu głównym załapałem że rzucają arbuzami. Ciekawe czy tymi z”dziórami” czy bez, bo o ile się orientuję są to dwa inne rodzaje kręgli. Ale brawo dla autora za styl (typowo urzędniczy), nie wiadomo o co chodzi.

sportowiec
Gość
sportowiec

Moja odpowiedz do Ciebie Staton ” na głupich ludzi nie ma lekarstwa”