Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

W poniedziałek Ekonomik był zielony


W miniony poniedziałek klasa pierwsza o profilu politechnicznym z Zespołu Szkół nr 4 w Mławie zorganizowała podczas długiej przerwy Dzień św. Patryka, przypadający właśnie 18 marca.


Licznie zgromadzona młodzież miała okazję spróbować zielonych smakołyków przygotowanych specjalnie na tę okazję. Zaprezentowano również taniec do muzyki irlandzkiej. Była też możliwość zapoznania się z tradycją obchodów Dnia św Patryka w trakcie zajęć, wzięcia udziału w konkursach oraz zrobienia zdjęć z zielonymi gadżetami.

źródło i fot. ZS nr 4

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x