Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Nietrzeźwi kierowcy w Mławie i Dąbrowie


W poniedziałek 18 marca , ok. godz. 12:20, na ulicy Nowowiejskiej w Mławie policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali 23 – letniego mężczyznę, mieszkańca gm.  Szydłowo. Kierował pojazdem marki Audi A4 w stanie nietrzeźwości, mając w organizmie ponad 3 promila alkoholu. Kierowcy zatrzymano prawo jazdy.


Również w poniedziałek, ok. godz. 20.00, w miejscowości Dąbrowa (gm. Strzegowo) policjanci zatrzymali 23 -letniego mężczyznę, mieszkańca gm.  Wiśniewo. Kierował on pojazdem marki VW Passat w stanie nietrzeźwości mając w organizmie ponad 1,60 promila alkoholu. Kierowcy zatrzymano prawo jazdy.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x