Alsen komputery Mława
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Korona zdobyła Troszyn. GKS powalczył godzinę

Po przerwie zimowej wznowiono rozgrywki w piłkarskiej lidze okręgowej. Inauguracyjna kolejka rundy wiosennej okazała się udana dla reprezentantów Korony Szydłowo. Z trudnego wyjazdu  wrócili z kompletem punktów.

Spotkanie rozegrano wyjątkowo w Ostrołęce – długo dominowali wcielający się w rolę gospodarzy troszynianie. Stworzyli sobie przynajmniej cztery wyborne okazje strzeleckie. Gola jednak nie zdobyli. Strzelali obok bramki, trafili w słupek albo skuteczną interwencją popisał się Przemysław Węgierski.

Niewykorzystane okazje zemścił się na graczach z powiatu ostrołęckiego w końcówce konfrontacji. W 83. minucie debiutujący w barwach Korony Artur Gawęda zachował zimną krew. Przejął piłkę, ograł bramkarza, po czym strzałem do pustej już bramki rozstrzygnął losy pojedynku.

Gorzej spisali się strzegowianie, choć po godzinie gry remisowali z faworyzowanym Kryształem Glinojeck. Owszem rywale wyszli na prowadzenie, ale wyrównał Patryk Wierzbicki. Najlepszy strzelec GKS-u nie miał problemów z wykorzystaniem rzutu karnego.

Niestety finisz należał do konkurentów. W 67. minucie strzelili drugiego gola. To na dobre rozwiązało worek z trafieniami – ostatecznie przeciwnicy zatrzymali się po zaliczeniu pięciu bramek.

KS CK Troszyn – Korona Szydłowo 0:1 (0:0)

Korona: Węgierski – M. Kowalski, Kłos, Kieczmer, Głowacki, Górniak, Sowiński, Kac. Małecki (82. Grędziński), Krz. Małecki (89. Rydzewski), Bartnikowski, Gawęda

GKS Strzegowo – Kryształ Glinojeck 1:5 (0:1)

GKS: Bartosiewicz – Naguszewski (85. Sobociński), Rogowski, Tatkowski (76. Lewandowski), Molzych (85. Bieńkowski), Chojnacki (73. Pauba), Jakubowski (80. Wojciechowski), Ronkiewicz, Gatyński (90. Gutowski), Wierzbicki, Warecki

Pozostałe wyniki XVI kolejki: Orzyc – Ostrovia 1:5, Makowianka – Wkra S. 8:0, Żbik – PAF 1:0, Wkra B. – Tęcza 1:3, Nadnarwianka – Iskra 5:1, Mazowsze – Sona 2:1

XVII kolejka (23-24 marca):  Tęcza – GKS, Kryształ -Żbik, PAF – Korona