Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Konrad Wojnarowski nr na liście PSL Koalicja Wybory 2019
Logo
meblolux
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Korona zdobyła Troszyn. GKS powalczył godzinę


Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


Po przerwie zimowej wznowiono rozgrywki w piłkarskiej lidze okręgowej. Inauguracyjna kolejka rundy wiosennej okazała się udana dla reprezentantów Korony Szydłowo. Z trudnego wyjazdu  wrócili z kompletem punktów.

Spotkanie rozegrano wyjątkowo w Ostrołęce – długo dominowali wcielający się w rolę gospodarzy troszynianie. Stworzyli sobie przynajmniej cztery wyborne okazje strzeleckie. Gola jednak nie zdobyli. Strzelali obok bramki, trafili w słupek albo skuteczną interwencją popisał się Przemysław Węgierski.

Niewykorzystane okazje zemścił się na graczach z powiatu ostrołęckiego w końcówce konfrontacji. W 83. minucie debiutujący w barwach Korony Artur Gawęda zachował zimną krew. Przejął piłkę, ograł bramkarza, po czym strzałem do pustej już bramki rozstrzygnął losy pojedynku.

Gorzej spisali się strzegowianie, choć po godzinie gry remisowali z faworyzowanym Kryształem Glinojeck. Owszem rywale wyszli na prowadzenie, ale wyrównał Patryk Wierzbicki. Najlepszy strzelec GKS-u nie miał problemów z wykorzystaniem rzutu karnego.

Niestety finisz należał do konkurentów. W 67. minucie strzelili drugiego gola. To na dobre rozwiązało worek z trafieniami – ostatecznie przeciwnicy zatrzymali się po zaliczeniu pięciu bramek.

KS CK Troszyn – Korona Szydłowo 0:1 (0:0)

Korona: Węgierski – M. Kowalski, Kłos, Kieczmer, Głowacki, Górniak, Sowiński, Kac. Małecki (82. Grędziński), Krz. Małecki (89. Rydzewski), Bartnikowski, Gawęda

GKS Strzegowo – Kryształ Glinojeck 1:5 (0:1)

GKS: Bartosiewicz – Naguszewski (85. Sobociński), Rogowski, Tatkowski (76. Lewandowski), Molzych (85. Bieńkowski), Chojnacki (73. Pauba), Jakubowski (80. Wojciechowski), Ronkiewicz, Gatyński (90. Gutowski), Wierzbicki, Warecki

Pozostałe wyniki XVI kolejki: Orzyc – Ostrovia 1:5, Makowianka – Wkra S. 8:0, Żbik – PAF 1:0, Wkra B. – Tęcza 1:3, Nadnarwianka – Iskra 5:1, Mazowsze – Sona 2:1

XVII kolejka (23-24 marca):  Tęcza – GKS, Kryształ -Żbik, PAF – Korona

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500