Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Uwaga kierowcy! Zmiany w organizacji ruchu – ulica Lelewela od jutra zamknięta


Powiatowy Zarząd Dróg w Mławie informuje, że Firma Strabag Sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie jako Główny Wykonawca przebudowy skrzyżowania ulic Tadeusza Kościuszki, Joachima Lelewela i Henryka Sienkiewicza na skrzyżowanie typu rondo wraz z przebudową ulicy Joachima Lelewela w ciągu drogi powiatowej nr 4640W, w dniu 20.03.2019 r. o godzinie 8:30 wprowadza czasową organizację ruchu. Planowane zamknięcie ul. Lelewela na odcinku ul. Krasińskiego – ul. Kościuszki, zgodnie z zatwierdzonym projektem nr: 18/2019 z dnia 06.03.2019 roku.


O wprowadzanych od jutra zmianach, powiat poinformował już właścicieli i mieszkańców  ulicy na specjalnie zorganizowanym wczoraj w starostwie spotkaniu.

źródło: PZD Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x