Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Uczniowie „szóstki” z wizytą w schronisku dla zwierząt


W ramach działalności Koła Wolontariatu w Szkole Podstawowej nr 6, przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy  Społecznej w Mławie uczennice klasy VII c Oktawia Boruszewska i Aleksandra Kurek wraz z dziećmi i młodzieżą z innych szkół odwiedziły schronisko dla zwierząt w Napierkach.


Celem wyjazdu było przekazanie zbieranej przez szkołę karmy oraz bliższe zapoznanie się z funkcjonowaniem schroniska. Dziewczęta zwiedziły teren, oglądały boksy dla psów. Następnie uczestniczyły w rozmowie z pracownikami schroniska, którzy rzetelnie odpowiadali na stawiane przez uczestników wyjazdu pytania. Dzięki spotkaniu z nimi młodzież miała możliwość poznać pracę lekarza weterynarii w schronisku oraz przebieg procesu adopcyjnego umieszczonych w nim psów.

źródło i fot. SP 6

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x