Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Próbował ukraść VW Golfa. Został zatrzymany


Do próby kradzieży pojazdu doszło w  sobotę 16 marca około godz. 21.00. 18-letni mężczyzna, mieszkaniec pow. mławskiego, dostał się do wnętrza pojazdu marki VW Golf, zaparkowanego na ulicy Chrobrego w Mławie, jednak nie udało mu się dokonać kradzieży. Został zatrzymany. Trwają dalsze czynności policji.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

5
KOMENTARZE

avatar
1500
Jacek
Gość
Jacek

A teraz policja powinna przypisać gowniarzowi wszystkie kradzieże aut które były w ostatnim czasie. Mamusia i Tatuś zapłacą za krzywdy wtedy może taki margines społeczny nauczy się uczciwej pracy. Ręce ucinac, a nie pasozyta w zakładzie karnym utrzymywać.

EWUŚ
Gość
EWUŚ

odważny chłopiec…pod kamerami kradł 😀

Anonim
Gość
Anonim

Do czego to dochodzi… golfy kradną…

Mirosław
Gość
Mirosław

A co to golf to jakiś inny pojazd? Ciekawe czym Ty jeździsz. Każdy ma taki na jaki go stać.

Max
Gość
Max

Spioles się jak plandeka na żuku. Więcej luzu. Podejrzewam, że to był sarkazm.