Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Handmade ozdoby dekoracje wystrój wnętrz upominki sklepik z rękodziełem Lucky&Berry
Logo
Upominki Handmade Lucky&Berry

Klucz od drzwi pod wiadrem. Zginęło 3,5 tys. zł


fot. ilustracyjne pixabayHandemade with love Lucky&Berry

W poniedziałek 18 marca w godzinach porannych w miejscowości Kuskowo Kamice (gm. Strzegowo), nieznany sprawca z wnętrza domu jednorodzinnego, dokonał kradzieży pieniędzy w kwocie ponad 3,5 tys. zł. Do mieszkania dostał się za pomocą kluczy pozostawionych pod metalowym wiadrem przy drzwiach wejściowych. Policja szuka sprawcy kradzieży.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
STR
Gość
STR

Kuskowo Kmiece. Poprawcie