Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Niedźwiadki i „Natura w Twoich rękach”


To kolejne spotkanie uczniów ZS nr 4 z młodszymi uczniami poświęcone świadomości ekologicznej. Tym razem spotkali się z przedszkolną grupą  Niedźwiadki w ZPO nr 3.


Projekt społeczny „Natura w Twoich rękach” realizowany w ramach Zwolnionych z Teorii przez uczniów Zespołu Szkół Nr 4 w Mławie. Uczniowie prowadzą różnego rodzaju akcje mające na celu popularyzację dbania o florę i faunę, uświadamiające, jak ważne jest dla nas środowisko i jak każdy może się przyczynić do poprawy jego stanu.

I tym razem uczniowie zaangażowani w projekt wraz ze swoimi kolegami i koleżankami z klasy pierwszej o profilu politechnicznym przeprowadzili warsztaty ekologiczne propagujące troskę o środowisko. Na zajęcia z przedszkolami przygotowali prezentację multimedialną, ćwiczenia tematyczne i zabawy. Ostatnim punktem było wykonanie ozdoby wielkanocnej z materiałów recyklingu. Zajęcia jak zwykle bardzo się dzieciom podobały i chętnie w nich uczestniczyli.

źródło i fot. ZPO nr 3

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x