Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Dwa uszkodzone auta i dwa dziki na „siódemce”


Wczoraj wieczorem na drodze krajowej nr 7 w okolicach Żurominka doszło do kolizji dwóch samochodów z dwoma dzikami. Jak to najczęściej bywa w takich przypadkach, do zdarzenia doszło już po zapadnięciu zmroku, a zwierzęta nagle wtargnęły na drogę wprost pod jadące pojazdy. Lekko uszkodzone zostały osobowa Skoda oraz samochód dostawczy marki Peugeot. Ta kolizja gorzej skończyła się dla dzików. Jeden zginał na miejscu, drugi potrącony uciekł.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x