Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Konrad Wojnarowski nr na liście PSL Koalicja Wybory 2019
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

W siedmiu też można. Sukces w tie-breaku


Fot. Radmot Jedlińsk

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


Bez rezerwowych wybrał się trener Zawkrza Szymon Zejer wraz ze swoim zespołem do Jedlińska. Nie przeszkodziło to w sięgnięciu po wygraną. Sukces 3:2 pozwolił przerwać dwumeczową serię porażek.

 Brak zmienników nie wypłynął negatywnie na intensywność gry naszego zespołu. Oczywiście  nie zabrakło chwili słabości – największa przydarzyła się w drugiej odsłonie. Zadowoleni zwycięstwem w premierowym secie, w drugim zupełnie odpuścili. Skończyło się na tym, że zdobyli zaledwie tuzin punktów.

Po chwili wyszli ponownie na prowadzenie. Gospodarze jednak się nie poddali, w efekcie wszystko rozstrzygnęło się dopiero w tie-breaku. Sytuacja w decydującej partii była niezwykle dynamiczna. Nikt nie chciał odpuścić i wszystko rozstrzygnęło się dopiero w końcówce. Lepiej nerwy na wodzy utrzymali zawkrzanie.

Nasz zespół wystąpił w Jedlińsku w zaledwie siedmioosobowym składzie. W wyjściowej szóstce pojawili się Tomasz Szwęch, Kacper Wiśniewski, Radosław Rochna, Krzysztof Szafraniec, Dominik Marlęga, Łukasz Cichowski. W rolę libero wcielił się z dużym powodzeniem Serafin Gruźlewski.

SPS Radmot Jedlińsk –  KS Zawkrze Mława 2:3 (23:25, 25:12, 21:25, 25:20, 20:22)

XXI kolejka (16 marca): GOSiR Blue Gaz Mrozy – KS Zawkrze Mława.

RS

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500