Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Uwaga! Silny i porywisty wiatr również w naszym regionie


Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ponownie ostrzega przed silnymi wichurami, które zbliżają się do Polski.


Tym razem to efekt działalności niżu Heinz – jak podają synoptycy – potężny układ niskiego ciśnienia, który utworzył się przed kilkoma dniami nad Kanadą, rozpoczął wędrówkę w kierunku Europy. Niemal w całej Polsce będzie silnie wiało. Na wybrzeżu porywy wiatru mogą przekroczyć 100 km/h.

Już dziś w nocy na obszarze powiatu mławskiego przewiduje się wystąpienie silnego, zachodniego wiatru o średniej prędkości od 25 km/h do 30 km/h, w porywach miejscami do około 80 km/h. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska 90% Ważność komunikatu: Od: 2019-03-16 00:00 Do: 2019-03-16 12:00.

źródło: IMGW/wp.pl/oprac. red.

fot. pogodynka.pl

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x