Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zobacz nowe umiejscowienie wydziałów w ratuszu


Wydział Oświaty i Polityki Społecznej Urzędu Miasta Mława został przeniesiony z pokoju nr 5 w ratuszu do budynku przy ulicy Zygmunta Padlewskiego 13. W pokoju nr 5 znajduje się teraz Wydział Komunikacji Społecznej i Medialnej.


Jednocześnie przypominamy, że Urząd Stanu Cywilnego oraz Wydział Spraw Obywatelskich od października ubiegłego roku funkcjonują w Pałacu Ślubów, który znajduje się w dawnej „popówce” w miejskim parku.

Umiejscowienie wydziałów Urzędu Miasta Mława

Ratusz (ul. Stary Rynek 19)

 • Burmistrz Miasta Mława
 • Zastępca Burmistrza Miasta Mława
 • Skarbnik Miasta Mława
 • Biuro Rady Miasta Mława
 • Wydział Gospodarki Komunalnej
 • Inspektorat Zarządzania Kryzysowego, Spraw Obronnych i Obrony Cywilnej
 • Wydział Komunikacji Społecznej i Medialnej
 • Wydział Organizacyjny
 • Wydział Budżetu i Finansów
 • Wydział Gospodarki Nieruchomościami i Planowania Przestrzennego
 • Wydział Środowiska
 • Audytor Wewnętrzny
 • Wydział Strategii i Funduszy Zewnętrznych – obsługa przedsiębiorców

Lokal przy ul. 18 Stycznia 4

 • Wydział Strategii i Funduszy Zewnętrznych

Budynek przy ul. Zygmunta Padlewskiego 13

 • Wydział Inwestycji
 • Wydział Oświaty i Polityki Społecznej
 • Straż Miejska
 • Główny Specjalista ds. Architektury – Architekt Miejski

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
8 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Luśka
Luśka
3 lata temu

O nagłych zmianach nastroju u kobiet mówi się i pisze sporo, wskazując przede wszystkim na zmiany hormonalne. Tymczasem problem ten bardzo często dotyczy również mężczyzn. Pół biedy, kiedy macho-sportowiec zamienia się w wrażliwego i uczuciowego romantyka, zdecydowanie większym powodem do niepokoju są niekontrolowane objawy np. w dobijaniu podległych pracowników. Wahania poziomu testosteronu – hormonu walki i agresji powoduje objawy, takie jak niewyjaśniona drażliwość i niecierpliwość. Objawy te mogą się wiązać z poważnymi zmianami osobowości i dotyczą tzw. męskiej menopauzy, czyli andropauzy i występują zazwyczaj u mężczyzn po 50 roku życia. Jak wskazują badania, życie w stresie może przyczyniać się do powstawania poważnych zaburzeń w obrębie gospodarki hormonalnej, wywołując objawy jak te wyżej przytoczone, a także poprzez destrukcję własnego poczucia wartości całkowicie można zdezorganizować życie podwładnym, chociażby poprzez urbanistyczne poprawki dyrektora „to jezioro damy tutaj”.

mławianka
mławianka
3 lata temu

No i z tego artykułu naprawdę dużo się dowiedziałam. Wiem niewiele więcej niż wiedziałam,
Myślałam, że się dowiem co obecnie mieści się w miejscu dawnego Urzędu Stanu Cywilnego oraz Wydziału Spraw Obywatelskich, a tu kicha 🙁
Chyba jednak będę musiała przejść się do ratusza i rozejrzeć się jakich tam zmian dokonano.
Coraz więcej wykopanych z ratusza.
Niedługo zostanie tam tylko burmistrz wraz z vice i niezastąpioną panią Grzywacz, no może zostawią sobie jeszcze do kompletu panią skarbnik.

Konrad
Konrad
3 lata temu
Reply to  mławianka

Przejdż się i napisz nam wszystkim. Czekamy i już nogami przebieramy.

Mateusz
Mateusz
3 lata temu
Reply to  mławianka

W tekście napisane jest, że w pokoju nr 5 znajduje się obecnie Wydział Komunikacji Społecznej i Medialnej. Jeśli wspomina Pani o „miejscu dawnego Urzędu Stanu Cywilnego i Wydziału Spraw Obywatelskich”, to zapewne Pani wie, że mieścił się on właśnie w pokoju nr 5. Pozdrawiam serdecznie

mławianka
mławianka
3 lata temu
Reply to  Mateusz

Mateusz, cóż, widzę że obce jest Ci czytanie ze zrozumieniem (pewnie rodzice za Ciebie lekcje odrabiali). Przeczytaj jeszcze raz, bardzo powoli i wczuj się dokładnie w to co czytasz:
„Wydział Oświaty i Polityki Społecznej Urzędu Miasta Mława został przeniesiony z pokoju nr 5 w ratuszu do budynku przy ulicy Zygmunta Padlewskiego 13. W pokoju nr 5 znajduje się teraz Wydział Komunikacji Społecznej i Medialnej.”
Kto Ci stawia te plusy? tacy sami geniusze jak Ty, czy sam sobie je stawiasz?
Ja nie pozdrawiam, nie lubię mądrzących się gamoni.

Mateusz
Mateusz
3 lata temu
Reply to  mławianka

Napisała Pani: „Myślałam, że się dowiem co obecnie mieści się w miejscu dawnego Urzędu Stanu Cywilnego oraz Wydziału Spraw Obywatelskich, a tu kicha”. Urząd Stanu Cywilnego i Wydział Spraw Obywatelskich mieścił się w pokoju nr 5, skąd został przeniesiony do „popówki” w miejskim parku. Od tej pory w pokoju nr 5 znajdował się Wydział Oświaty i Polityki Społecznej, o czym wielokrotnie wspominano w rozmaitych artykułach w ubiegłym roku. Powyższy wydział „został przeniesiony z pokoju nr 5 w ratuszu do budynku przy ulicy Zygmunta Padlewskiego 13. W pokoju nr 5 znajduje się teraz Wydział Komunikacji Społecznej i Medialnej” – jak głosi treść artykułu.
Pozdrawiam

Mateusz
Mateusz
3 lata temu
Reply to  mławianka

Dziwne, że moja poprzednia odpowiedź została skasowana… mam nadzieję, że to błąd serwera 😉 Odpowiem jeszcze raz.
Napisała Pani: „Myślałam, że się dowiem co obecnie mieści się w miejscu dawnego Urzędu Stanu Cywilnego oraz Wydziału Spraw Obywatelskich, a tu kicha”.
Urząd Stanu Cywilnego i Wydział Spraw Obywatelskich mieściły się w pokoju nr 5, skąd zostały przeniesione do „popówki” w miejskim parku, o czym wielokrotnie informowano w rozmaitych artykułach w ubiegłym roku. Od tamtej pory w pokoju nr 5 mieścił się Wydział Oświaty i Polityki Społecznej, który teraz, jak głosi treść artykułu: ” został przeniesiony z pokoju nr 5 w ratuszu do budynku przy ulicy Zygmunta Padlewskiego 13. W pokoju nr 5 znajduje się teraz Wydział Komunikacji Społecznej i Medialnej.”
Pozdrawiam Panią.

dziadek z bliska
dziadek z bliska
3 lata temu
Reply to  mławianka

Słuszna uwaga,,Szanowna Pani, trzeba dodać tylko, że na portalu pojawia się coraz więcej, takich geniuszy!!, I mądrzących się GAMONI, A JEDNYM Z NICH JEST GENIUSZ I GAMOŃ O NICKU JurG…

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x