Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Problemy techniczne z linią nr 2 MKM. Ograniczenia w kursowaniu


Z przyczyn technicznych na linii nr 2 Mławskiej Komunikacji Miejskiej w ciągu najbliższych dwóch tygodni będą występowały utrudnienia w kursowaniu lub może dojść do czasowego zawieszenia funkcjonowania tej linii.


Pasażerowie korzystający z linii nr 2 będą odbierani z przystanku przy ul. Żuromińskiej o godz. 7.20. Kolejne kursy będą się odbywać w godzinach 8.30 (pętla „Żuromińska”) – 8.56 (pętla „Szreńska”) oraz 12.30 (pętla „Żuromińska”) – 12.56 (pętla „Szreńska”). Urząd Miasta przeprasza za niedogodności.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
23 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mieszkaniec
Mieszkaniec
3 lata temu

Nasz Car I Wielki (Krzywousty) jest nieomylny w podejmowaniu decyzji. Przeniesienie komunikacji do swego teczkowego pesudoprezesa nie było błyskotliwym jego pomysłem. Chyba trzeba by być idiotą żeby nie mieć żadnego zaplecza technicznego i podjąć się ralizacji takiego przesięwzięcia w dodatku takolimi gruchotami. Gratuluę jak zawsze trafnej decyzji wufiście który zjadł wsztstkie rozumy.

dziadek z bliska
dziadek z bliska
3 lata temu
Reply to  Mieszkaniec

Tym postem, pokazałeś, ze Twoja cierpliwisc , na ten balagan , w podejmowaniu decyzji przez Burmistrza, po prostu się wyczerpała, ale muszę przyznać komentarz mocny dosadny, ale jakze prawdziwy, mogę tylko dodać że Panu Burmistrzowi, najlepiej wychodziła jazda na rowerze, i chyba na tym zna się najlepiej, a wyścigów w Mlawie, juz nie organizuje, z prostego powodu, wyczerpaly mu się ZLOTE PIERSCIENIE, no i zafundował nam mieszkańcom MKM, która korzysta ze zdezelowanych autobusów. Jak widac w mysleniu nasz władza, nie jest mocna.

WML
WML
3 lata temu

No i znalazł się taki co przyklasnął ” mieszkańcowi ” niejaki ” dziadek z bliska ” też nie masz zielonego pojęcia o autobusach MKM. To nie są zdezelowane gruchoty jak piszesz, gruchoty to były w Mobilisie a te to są Scanie w bardzo dobrym stanie. MKM wozi ci tyłek za darmo i jeszcze ci źle, szanuj to co masz bo możesz chodzić na pieszo.

every
every
3 lata temu
Reply to  WML

Trochę więcej info WML
Po ile lat mają te Scanie w „bardzo dobrym stanie?
Dlaczego się psują, jeśli są w bardzo dobrym stanie?
Pierwsza Scania zepsuła się po dwóch tygodniach jeżdżenia. Teraz widocznie zepsute są dwie Scanie, jeżeli są problemy techniczne z kursowaniem MKM.
Nikt nie jeździ za darmo, kursy MKM tak jak i same autobusy są za pieniądze mieszkańców, Nie strasz ludzi „chodzeniem na pieszo”, „strachy na lachy”, bo jeśli się chodzi to wiadomo, że pieszo 😀

dziadek z bliska
dziadek z bliska
3 lata temu

Zgodny jestem z postem Mieszkańca, ale zacytuje jego słowa, aby skomentować twoje wypociny WML cyt. „Chyba trzeba by być idiotą żeby nie mieć żadnego zaplecza technicznego i podjąć się realizacji takiego prześięwzięcia w dodatku takimi gruchotami.” koniec cytatu. Wychodzi na to że twoje pojęcie o autobusach MKM jest ZEROWE, skoro o tych gruchotach wypowiadasz się pozytywnie, a te Skanie są w takim stanie jak twoje myślenie. W innych miastach potrafią myslec za takie same pieniądze zamawiają nowe autobusiki,i jeszcze do tego otrzymać dofinansowanie, ale to nie w Mławie. Z tego jedna rada dla ciebie przestań być CIEMNIAKIEM, I KLAKIEREM Burmistrza, który te „przyjemności” realizuje za nasze pieniądze w dzisiejszych czasach, WML nie ma nic za darmo.

WML
WML
3 lata temu
Reply to  Mieszkaniec

Nie wiem ” mieszkańcu ” skąd masz takie wiadomości że te autobusy to gruchoty, rozpowiadasz nie prawdziwe informacje i zawsze się znajdzie jakiś cie…..k który ci przyklaśnie też nie znając prawdy.

Vero
Vero
3 lata temu

Skoro komunikacja miejska w Mławie ma być na stałe to czemu nie kupiono nowych autobusów, które służyłyby miastu i mieszkańcom przez wiele lat, tym bardziej, że jest możliwość uzyskania dużego dofinansowania ze środków unijnych na ten cel. Niektóre z obecnych autobusów są starsze niż te, którymi jeździł Mobilis, więc po zakończeniu leasingu będą się nadawały wyłącznie na złom. Na razie zmiany wprowadzone od nowego roku oceniam negatywnie!

mławianka
mławianka
3 lata temu
Reply to  Vero

Tak, piszesz o dofinansowaniu ze środków zewnętrznych. W Mławie w UM nie potrafią pisać wniosków o środki zewnętrzne to raz, a dwa to nawet nie chce im się śledzić informacji na co można składać owe wnioski i w jakich terminach. Po prostu nie nadążają. Słowa Pani Budzichowskiej „nie zdążyliśmy” są bardzo znamienne i zawsze na czasie.

h13
h13
3 lata temu

W dzisiejszych czasach w biznesie dostawca usług nie może pozwolić sobie na coś takiego jak niedostępność usługi. W tej sytuacji albo powinien posiadać kontrakt serwisowy z firmą, która np. naprawi dany pojazd w 24 h bądź posiadać zapas.
Niestety świadczy to o braku profesjonalizmu, bądź brak kasy..

PS. Kurde to są tylko 4 linie.. W sytuacji wyłączenia jednej cały produkt funkcjonuje w 75% (!). Na prawdę to niedopuszczalne..

Kierowca
Kierowca
3 lata temu

Te zjezdzone scanie padaja po kolei. Zlomy za ktore niezla kase trzeba placic.

dziadek z bliska
dziadek z bliska
3 lata temu
Reply to  Kierowca

Słuszna uwaga, no ale jak się zachciało być PANEM na włościach, to się postawiło na Komunikację miejską, w oparciu o stare zajechane autobusy, które za chwilę trzeba będzie przekazać na złom, zamiast zakupić mniejsze nowe autobusiki, za te same pieniądze, ale Burmistrza miejską kasą chciał wspomóc prywaciarza, i stworzyć z niczego Miejskie Przedsiębiorstwo komunikacyjne, które nie ma żadnej bazy, i stworzyć bazę w firmie drogowej, która pod wodzą Pana Prezesa Dubojskiego, nie może dać sobie rady z ubytkami i dziurami w jezdniach, a swe usługi wykonuje jak za króla ćwieczka, aby mało było problemów to dołożono jeszcze, komunikację i starocie, które nie długą będą, stały w Muzeum, na ŻULINKU. No ale tak to jest jak sie ambicję, które mają się nijak do rzeczywistości.

obywatel
obywatel
3 lata temu

Dziadek z bliska widzę że jesteś typem takiego ” człowieka ” któremu będą smarować tyłek miodem a on zawsze będzie wołał że mu nie dobrze.

obywatel
obywatel
3 lata temu
Reply to  Kierowca

Po kolei to padają ci szare komórki, jak byś był prawdziwym kierowcą to byś nie pisał takich głupot.

Mlawianka
Mlawianka
3 lata temu

Narzekali ludzie na Mobiles że autobusy gruchoty,że były sporadyczne spóźnienia itd ale zawsze była Mkm a teraz macie co chcieliście i nie narzekajcie,tylko chodźcie na pieszo do pracy jak chodziliscie i nie było linii 2

obywatel
obywatel
3 lata temu
Reply to  Mlawianka

Mławiacy już tacy są, zawsze będą narzekać.

Pasażer
Pasażer
3 lata temu

Do obsługi MKM w dzień powszedni potrzeba 5 autobusów, a MPDM dysponuje 6 autobusami… Więc powinien być jeden zapasowy autobus

Observer
Observer
3 lata temu
Reply to  Pasażer

Widocznie już 2 są zepsute, dlatego są problemy, a żeby je naprawić trzeba je wysłać do naprawy albo ściągnąć fachowców (a to trwa), bo przecież firma obsługująca MKM nie zna się na naprawie albo nawet nie może lizingowanych gruchotów naprawiać.

Yacek
Yacek
3 lata temu

Konkretnie co jest powodem?

Jarząbek
Jarząbek
3 lata temu
Reply to  Yacek

Z tym pytaniem zgłoś się so Prezesa Dubojskiego, to z pewnością Ci wszystko wytłumaczy.

Hmmm
Hmmm
3 lata temu

Techniczne utrudnienia trwające 2 tygodnie???
Skoro autobus jest niesprawny technicznie to jego na serwis a dać zastępczy.
Ludzie stoją na przystanku i do pracy można nie zdążyć.

WML
WML
3 lata temu
Reply to  Hmmm

Kiedyś autobus nie jeździł na trasie nr 2 i mieszkańcy jakoś dawali sobie radę z dotarciem do szkół i do pracy, parę dni jest linia zawieszona i już wielki krzyk.

every
every
3 lata temu
Reply to  WML

Kiedyś w ogóle nie było MKM i mieszkańcy jakoś dawali sobie radę, kiedyś ludzie nie mieli telefonów i też dawali sobie radę, a jeszcze kiedyś ludzie mieszkali w jaskiniach, ubierali się w skóry, nie mieli nawet ognia i też dawali sobie radę…

obywatel
obywatel
3 lata temu
Reply to  every

every opowiedziałeś swoją historię życia i o co tyle hałasu ?

23
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x