Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Pożar w skrzynce z bezpiecznikami w bloku na Rynkowej


Trzy zastępy straży pożarnej (w tym podnośnik hydrauliczny) podjęły działania po zgłoszeniu o pożarze w budynku wielorodzinnym na ulicy Rynkowej w Mławie. Do zdarzenia doszło wczoraj, kilka minut po godzinie 20-tej.


Na miejscu okazało się, że pożar powstał w skrzynce z bezpiecznikami instalacji elektrycznej jednego z mieszkań położonego na 3 piętrze. Strażacy ugasili pożar przy pomocy gaśnicy proszkowej.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x