Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

„Dobrze Cię Widzieć” – czyli  o bezpieczeństwie najmłodszych w Wyszynach Kościelnych


W Szkole Podstawowej, im. rtm W. Pileckiego w Wyszynach Kościelnych mławscy profilaktycy wraz z dzielnicowym gminy Stupsk, wzięli udział w ogólnopolskiej kampanii społecznej „Dobrze cię widzieć”. Kampania realizowana jest w ramach projektu „Bezpieczna droga”, której celem jest poprawa bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu drogowego a w szczególności dzieci i młodzieży.  


8 marca mławscy profilaktycy wraz z dzielnicowym gminy Stupsk, asp. Krzysztofem Szymańskim, przeprowadzili spotkanie z uczniami ze Szkoły Podstawowej w Wyszynach Kościelnych. W ramach ogólnopolskiej kampanii społecznej „Dobrze cię widzieć”, która realizowana jest w ramach projektu „Bezpieczna droga”. Z uczniami rozmawiano o tym jak dbać o swoje bezpieczeństwo, gdy stają się niechronionymi uczestnikami ruchu drogowego. Dzieciom przypominano o najważniejszych zasadach bezpieczeństwa obowiązujących na drodze. Mundurowi przestrzegali również przed zagrożeniami na jakie są narażeni i  zachęcali do noszenia elementów odblaskowych.

Największą atrakcją dla uczniów był zaproszony gość „Komisarz Mławiak” – maskotka mławskiej Policji. Niebieski miś wspólnie z dyrektorem placówki Panem Jackiem Wiśniewskim rozdawał dzieciom kamizelki odblaskowe i plany lekcji.

źródło i fot: KPP Mława

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x