Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Z opuszczonego budynku wynieśli metalowe elementy. Straty ponad 2 tys. zł


 


Opuszczone, bądź rzadko odwiedzane przez właścicieli budynki często staja się łatwym celem dla amatorów cudzej własności. Giną z nich najczęściej elementy wyposażenia, ale również łakomym kąskiem są metalowe konstrukcje a nawet instalacja elektryczna. Ostatnim czasie do tego typu kradzieży doszło w Bogurzynku (gm. Wiśniewo).

Jak podaje mławska policja w dniu 10 marca br., mieszkanka Warszawy zgłosiła, że w czasie od  grudnia 2018 r. do marca 2019 r.,  w Bogurzynku, nieznani sprawcy, z opuszczonego budynku mieszkalnego i pomieszczenia gospodarczego dokonali kradzieży metalowych sprzętów wyposażenia w wyniku czego powstały straty ponad 2 tyś zł.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x