Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pijany leżał na torach. Nad nim przejechał szynobus


fot. ilustracyjne

Niewiele brakowało a szynobus przejechałby leżącego pomiędzy torami mężczyznę.Do zdarzenia doszło w poniedziałek 11 marca tuż po godz. 6:00 na ul. Młodzieżowej w Płońsku niedaleko przejazdu kolejowego.

Jak ustalili policjanci, 43-letni płońszczanin, który najprawdopodobniej był nietrzeźwy przewrócił się upadając pomiędzy tory kolejowe. Na chwilę obecna nie wiadomo jak długo tam leżał.  Leżącego mężczyznę zauważył maszynista kierujący autobusem szynowym i zaczął hamować, jednak szynobus udało mu się zatrzymać dopiero kawałek dalej. Okazało się, że leżącemu nic się nie stało. Został zabrany do szpitala na badania z uwagi na wychłodzenie organizmu.

źródło: KPP Płońsk

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
Phi
Gość
Phi

„szynobus”