Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Z głowy figury Dzieciątka Jezus ukradziono pozłacaną koronę


 Nieznany sprawca dokonał kradzieży pozłacanej korony z figurki „Dzieciątka Jezus” znajdującej się w bocznej nawie kościoła parafialnego w Przasnyszu przy ul. Św. Wojciecha.

O zdarzeniu poinformował policję proboszcz miejscowej parafii. Wartość utraconej korony wycenioną  na kwotę około 700 złotych. Do zdarzenia doszło 4 marca br. Policja szuka sprawcy.

źródło: KPP Przasnysz

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
Ryciny
Gość
Ryciny

Pan Bóg powinien taka osobę odpowiednio pokarac. Kalectwem bądź paralizem rąk, żeby nigdy ręce nie świerzbiły.

Anonim
Gość
Anonim

No tak… gdzie indziej to można kraść, tam Pan Bóg nie zagląda i nie ukarze.
Tak się tylko zastanawiam czy Pan Bóg istnieje…