Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Rondo coraz bliżej. Na ulicy Lelewela już trwają prace drogowe


Już w końcu ubiegłego tygodnia rozpoczęły się pierwsze prace związane z przebudową skrzyżowania ulic Lelewela, Kościuszki i Sienkiewicza, u zbiegu których ma powstać rondo. Przebudowa obejmie też skrzyżowania ulic Piłsudskiego, Żwirki, Lelewela i Kopernika oraz budowę parkingu przy komendzie policji.


Te newralgiczne i przenoszące duży ruch pojazdów ulice na czas budowy nie będą wyłączone z ruchu, ale przejazd nimi na pewno będzie utrudniony.

W pierwszej kolejności wykonawca usunie kolizje i przebuduje infrastrukturę podziemną – sieć gazową, kanalizację deszczową oraz sieci elektryczne i teletechniczne.

Gruntownie przebudowana zostanie ulica Lelewela. Pojawią się nowe chodniki, powstanie ścieżka rowerowa i miejsca parkingowe. Na całkowite wykonanie inwestycji wykonawca – firma Strabag sp.z.o.o ma czas do  31 października br.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mławiak
Mławiak
3 lata temu

Dobrze. Strabag przy okazji budowy S7 powinien jak najwięcej w Mławie ogarnąć dróg, tak jak np. w Ostródzie. Miasto powinno pomyśleć w tym kierunku

Alicja
Alicja
3 lata temu

W mediach podawane są różne komunikaty mądre i te idiotyczne, ale o wczorajszym poważnym problemie kursowania pociagow cisza. Opóźnienia były kilku godzinne. Pasażerowie koczowali również w Mławie. Żadnych komunikatów w telewizji. To jest komunikacja!!!!!!!

Mlawa
Mlawa
3 lata temu
Reply to  Alicja

To jest straszne naprawdę

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x