Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

III edycja kursu „Świadoma i bezpieczna” zakończona


„Świadoma i bezpieczna” taką jest kobieta, która ukończyła dwumiesięczny kurs samoobrony oraz  inne zajęcia zwiększające wiedzę oraz świadomość z zakresu bezpieczeństwa kobiet w nim uczestniczących. To już  III edycja, tego cieszącego się popularnością wśród pań projektu.


Podsumowania i wręczenia nagród zakończonego właśnie kursu dokonał wójt gminy Stupsk – Jacek Świderski oraz instruktor samoobrony – Piotr Wojciechowski. W tegorocznych spotkaniach udział wzięło 26 pań które uczyły się jak skutecznie odeprzeć atak agresora , strzelały z broni palnej oraz brały udział w warsztatach cyfrowych. Organizatorzy dziękują za udział i już szukają inspiracji oraz pomysłów na kolejną edycję.

źródło i fot. gmina Stupsk

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x