Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Pamiętajmy o rocznicy powstania kościuszkowskiego


W niedzielę 24 marca o godz. 11.00 rozpoczną się uroczystości upamiętniające 225. rocznicę wybuchu powstania kościuszkowskiego. Zapraszamy!


Uroczystości zainauguruje o 11.00 msza św. w kościele pw. Przemienienia Pańskiego (parafia pw. św. Jana Kantego), podczas której wystąpią uczniowie pobliskiej Szkoły Podstawowej nr 4. Następnie uczestnicy obchodów przejdą pod kopiec Kościuszki, gdzie wysłuchają okolicznościowych przemówień i złożą wiązanki.

Organizatorami uroczystości są parafia pw. św. Jana Kantego w Mławie, dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych nr 2 w Mławie i Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Mławskiej.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x