Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
LOK Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Od najbliższego poniedziałku czasowa zmiana tras MKM-ki


Ze względu na rozpoczynającą się budowę ronda i przebudowę ulic Sienkiewicza, Lelewela, Kościuszki i Reymonta, od poniedziałku 11 marca 2019 r. autobusy linii 1 i 3 Mławskiej Komunikacji Miejskiej będą kursowały po zmienionych trasach.


Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Mławie najlepsze liceum na północnym Mazowszu

Autobus linii 1 z ulicy Kopernika będzie skręcał w ul. Piłsudskiego, a następnie w ul. Z. Morawskiej i ul. Zachodnią. Jego dalsza trasa pozostanie bez zmian.

Autobus linii 3 z ulicy Sienkiewicza będzie skręcał w ul. Wyspiańskiego, a następnie w ul. Żeromskiego i ul. 3 Maja. Dalsza trasa pozostanie niezmieniona.

Na czas trwania robót zostaną zlikwidowane przystanki na ul. Sienkiewicza („park”), na ul. Kościuszki oraz na ul. Żwirki.

Termin zakończenia robót drogowych i przywrócenia obecnych tras autobusów MKM na liniach 1 i 3 jest planowany na 30 października 2019 r. Przepraszamy za utrudnienia.

źródło: UMM

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

avatar
1500
BART
Gość
BART

Ale UM o zatrzymaniu 1 na Morawskiej i Piłsudskiego nie pomyślał. Można również przenieść przystanek Sienkiewicza park na Wyspiańskiego.

kos
Gość
kos

Czy nasze portale muszą tak bezmyślnie kopiować ze strony UM? Tam zrobili błąd i już wszyscy go powielają…. I tu i u konkurencji. Nie linia 2 a 3 będzie miała zmienioną trasę i wjeżdżała w Wyspiańskiego.
Natomiast przystanek na Zwirki nie będzie zamnknięty bo będzie jeździła tam ‚dwójka’

Pasażer
Gość
Pasażer

Też to zauważyłem kos. Czy ktoś czyta i się zastanawia co pisze?