Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Silny wiatr złamał metalowy komin na Dalekiej


Silny wiatr i prawdopodobnie korozja sprawiły, że złamał się wysoki, metalowy komin na dachu budynku gospodarczego. Zwisająca część komina zagraża budynkowi oraz stojącej przy nim szklarni. Do zdarzenia doszło dziś kilka minut po godzinie 12-tej. Na miejscu zdarzenia są obecne dwa zastępy JRG Mława. Dla strażaków dużym utrudnieniem w podjęciu akcji jest podmokły i grząski teren uniemożliwiający użycie podnośnika hydraulicznego.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
Sławek
Gość
Sławek

O, a Arek się opierdziela zamiast pomagać