Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Dziś startują Rekiny Futbolu


Już po raz 10, Mława powita harcerzy i harcerki z całej Polski, aby ponownie wziąć udział w Mistrzostwach Chorągwi Mazowieckiej ZHP w Halowej Piłce Nożnej Rekiny Futbolu!


X edycja Mistrzostw będzie odbywała się w dniach 8-10 marca, swoją obecność potwierdziło 350 harcerzy z całej Polski- Radomsko, Skierniewice, Białystok, Kutno czy Maków Mazowiecki.

Uczestniczy będą grać w 6 kategoriach wiekowych. Poza meczami drużynowymi, będzie możliwość wzięcia udziału w różnych innych turniejach wieczornych jak np. Street Soccer czy FIFA.

W Rekinach nie ważne jest czy grasz profesjonalnie, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z piłką nożną. Wielu uczestników gra już od wielu lat, a niektórzy zetknęli się z piłką po raz pierwszy.

Mimo wszystko wiemy, że każdy da z siebie wszystko, aby zdobyć puchar!

Więcej informacji znajdziecie na https://www.facebook.com/rekinyfutbolu/.

Imprezę organizuje Chorągiew Mazowiecka ZHP i Hufiec ZHP Mława. Współorganizatorami mistrzostw są: Mławska Hala Sportowa, Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Mławie, Miejski Dom Kultury w Mławie, Szkoła Podstawowa nr 3 w Mławie oraz Zespół Szkół nr 2 w Mławie.

źródło: Organizator

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x