Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Marek Kiełbiński Czas na posła z Mławy 13 października głosuj na 13
Logo
meblolux
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

17-letni uczeń zatruł się nieznanym środkiem. Trafił do szpitala


 

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


fot. ilustracyjne pixabay

Jak podaje mławska policja, do zdarzenia doszło na terenie jednej z mławskich szkół średnich w dniu 5 marca. Nieznany sprawca udzielił 17-letniemu uczniowi tej szkoły bliżej nieokreślonego środka odurzającego, substancji psychotropowej lub nowej substancji psychoaktywnej, który po jej zażyciu doznał silnego zatrucia i został hospitalizowany w SPZOZ Mława. Trwają czynności policji.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500