Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Złoto dla Olafa Sobotki


Najwyższe miejsce na podium wywalczył mławski zawodnik MMA Olaf Sobotka. Pewnie wygrał wszystkie swoje trzy pojedynki, choć dopiero debiutował  w Ograniczonej Formule Senior. Zawody odbyły się w Sochaczewie w ramach VIII Pucharu Pamięci Żołnierzy Wyklętych.


Olaf nie był jedynym przedstawicielem Mławy w tym turnieju. Oprócz niego GRAPLING Team Mława reprezentował również Olaf Krystian Kalinowski, a HUSARIĘ Mława reprezentował Gracjan Teper. Wszyscy debiutowali w kategorii senior, ale pozostałym zawodnikom nie udało się zająć miejsc medalowych.

red.

 fot. prywatne

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Piotr Olszewski
Piotr Olszewski
4 lata temu

Serdeczne gratulacje, życzę dalszych zwycięstw.

Ktos
Ktos
4 lata temu

Bravo

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x