Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Złoto dla Olafa Sobotki


Najwyższe miejsce na podium wywalczył mławski zawodnik MMA Olaf Sobotka. Pewnie wygrał wszystkie swoje trzy pojedynki, choć dopiero debiutował  w Ograniczonej Formule Senior. Zawody odbyły się w Sochaczewie w ramach VIII Pucharu Pamięci Żołnierzy Wyklętych.


Olaf nie był jedynym przedstawicielem Mławy w tym turnieju. Oprócz niego GRAPLING Team Mława reprezentował również Olaf Krystian Kalinowski, a HUSARIĘ Mława reprezentował Gracjan Teper. Wszyscy debiutowali w kategorii senior, ale pozostałym zawodnikom nie udało się zająć miejsc medalowych.

red.

 fot. prywatne

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Piotr Olszewski
Piotr Olszewski
2 lata temu

Serdeczne gratulacje, życzę dalszych zwycięstw.

Ktos
Ktos
2 lata temu

Bravo

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x