Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Uczniowie przygotowali laleczki. Akcja UNICEF Wszystkie Kolory Świata w „siódemce”


Już po raz drugi Szkoła Podstawowa nr 7 w Mławie włączyła się do programu UNICEF Wszystkie Kolory Świata. Celem projektu było zebranie środków na ratowanie życia najbardziej potrzebujących dzieci z ubogich krajów oraz kształtowanie wśród dzieci postawy tolerancji i otwartości na inne kultury.


W ramach akcji uczniowie SP7 z pomocą rodziców, dziadków, cioć i wujków przygotowali charytatywne laleczki UNICEF, które reprezentowały wybrany kraj. Kreatywność, pomysłowość w sposobie wykonania sprawiły, że powstały 54 dzieła sztuki.

Na kiermaszu zorganizowanym w szkole można było wybrać sobie laleczkę – zaopiekować się nią i przekazać darowiznę na szczytny cel.

W tym roku szkole udało się wspomóc akcję UNICEF o 2200zł. Pozwoli to zaszczepić 220 dzieci przeciw najpoważniejszym chorobom wieku dziecięcego. Dzięki udziałowi w projekcie, dzieci zobaczyły po raz kolejny, że pomaganie może być nie tylko pożyteczne, ale także przyjemne.

źródło i fot. SP 7

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x