Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

AKTUALIZACJA: Pies z Mławy w schronisku „na Paluchu” w Warszawie. Znalazł się właściciel


We wtorek 26 lutego 2019 r. do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt przy ul. Paluch 2 w Warszawie został przywieziony przez osobę prywatną pies znaleziony w okolicach Mławy. Schronisko za pośrednictwem naszego urzędu poszukuje właściciela czworonoga.


Jak poinformowało nas schronisko, jest to wykastrowany pies średniej wielkości (waży 29 kg), w wieku ok. 3 lat. Ma niezarejestrowany mikroczip o numerze 932002000573785 oraz dwie obroże: szarą przeciwpchelną marki Foresto i czerwoną skóropodobną. Pies jest charakterystycznie umaszczony: biały w czarne kropeczki (dropiaty); ma dwukolorowe oczy – lewe całe błękitne, prawe błękitno-brązowe. Zwierzęciu założono kwarantannę do 12 marca 2019 r. – jeżeli w tym czasie właściciel nie odbierze psa, schronisko będzie mu szukać nowego domu.

Właściciela psa prosimy o kontakt ze schroniskiem: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Warszawie, ul. Paluch 2, 02-147 Warszawa, tel.: 22 846 02 36 wew. 1 lub 22 868 06 34 wew. 1.

źródło i fot. UMM

AKTUALIZACJA:

Przed chwilą otrzymaliśmy informację, że znalazł się właściciel pieska. Dziękujemy za pomoc w udostępnianiu 🙂

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]