Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Dzień Kobiet w MDK. Miłośnie, lirycznie, romantycznie


Miejski Dom Kultury w Mławie zaprasza mieszkanki Mławy i okolic na koncert „Miłośnie, lirycznie, romantycznie” z okazji Dnia Kobiet.


W piątek 8 marca 2019 r. na scenie kina Kosmos zaprezentują się przed publicznością Bartosz Jakubowski i Izabella Kurlanda. Akompaniować im będzie Jakub Sokołowski. Artyści wykonają piosenki aktorskie, jazzowe i musicalowe. W programie znajdą się utwory polskiej i światowej klasyki. Koncert rozpocznie się o godz. 18.00. W imieniu organizatorów – zapraszamy!

źródło: MDK Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x