Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Handmade ozdoby dekoracje wystrój wnętrz upominki sklepik z rękodziełem Lucky&Berry
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Złodziej perfum w HEBE. Policja publikuje wizerunek


Trwają czynności policjantów z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Mławie w sprawie kradzieży artykułów kosmetycznych. Do zdarzenia doszło 28 lutego br. w Drogerii „HEBE” w Mławie. Policja publikuje wizerunek sprawcy.Handemade with love Lucky&Berry

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, do zdarzenia doszło 28 lutego,  w Drogerii „HEBE” w Mławie,         ul. Stary Rynek. Sprawca kradzieży wykorzystując nieuwagę pracowników sklepu, dokonał kradzieży artykułów kosmetycznych, tj. 10 sztuk różnych marek perfum.

Policja apeluje do osób, które rozpoznają osobę ze zdjęć o niezwłoczny kontakt z policją. Informację można przekazać anonimowo, wystarczy zadzwonić pod numer tel. 23 654 72 57 lub bezpłatny 112.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
mławianka
Gość
mławianka

Wyszedł z perfumami w tej przezroczystej reklamówce? – śmiech na sali… może był w zmowie z personelem?
Czemu te zdjęcia są tak bardzo niewyraźne? boicie się darmowej reklamy pewnych produktów?