Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Z OKM zginęło audi warte 35 tys. zł


W nocy z 4 na 5 marca z parkingu przy ul. OKM w Mławie, nieznany sprawca dostał się do wnętrza pojazdu marki Audi A4 a następnie dokonał jego kradzieży. Właściciel oszacował straty na ponad 35 tys. zł., Trwają czynności policji.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Miki
Miki
3 lata temu

Otworzenie i podpalenie samochodu trwa 5 sekund, ciekawe jak miała złapać ich policja

Bolo
Bolo
3 lata temu

Z przejeżdżającego radiowozu nie wszytko da się zobaczyć. Dlaczego w Mławie nie ma pieszych patroli policji jak w dużych miastach?

mwa
mwa
3 lata temu

Współczuję … a policja … bezradna

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x