Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
LOK Mława
Logo
meblolux

Z OKM zginęło audi warte 35 tys. zł


W nocy z 4 na 5 marca z parkingu przy ul. OKM w Mławie, nieznany sprawca dostał się do wnętrza pojazdu marki Audi A4 a następnie dokonał jego kradzieży. Właściciel oszacował straty na ponad 35 tys. zł., Trwają czynności policji.


Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Mławie najlepsze liceum na północnym Mazowszu

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

avatar
1500
Miki
Gość
Miki

Otworzenie i podpalenie samochodu trwa 5 sekund, ciekawe jak miała złapać ich policja

Bolo
Gość
Bolo

Z przejeżdżającego radiowozu nie wszytko da się zobaczyć. Dlaczego w Mławie nie ma pieszych patroli policji jak w dużych miastach?

mwa
Gość
mwa

Współczuję … a policja … bezradna