Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
koparki koparko-ładowarki szkolenia kursy egazmina państwowy Mława
Logo
meblolux

Święto dinozaurów w SP nr 2 w Mławie  


 


Choć dinozaury dawno już wyginęły, to nie przestają fascynować ludzi. Święto tych prehistorycznych stworzeń obchodzimy 26 lutego. Przedszkolaki z grupy 0b z tej okazji uczestniczyły w zajęciach prowadzonych przez panią Bogusławę Pawłowską nauczyciela-bibliotekarza Biblioteki Pedagogicznej w Mławie. 

Najpierw dzieci poznały gatunki, wygląd oraz historię dinozaurów.  Następnie w grupach mali uczniowie rysowali zwierzęta i ze specjalnej książki zaciekawieniem słuchali ich odgłosów ależ spotkanie było interesujące.

źródło i fot. SP 2

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500