Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Niespotykane zastosowanie własnych skarpetek


Uczniowie klasy drugiej kolejny raz w bieżącym roku szkolnym mieli możliwość zapoznać się z nową lekturą.  Tym razem była to książka przedstawiająca różne przygody pojedynczych skarpetek –  „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek.” 

Wszyscy przeczytali ją samodzielnie. Lektura stała się  inspiracją do dalszych działań. Pobudziła kreatywność dzieci, czego dowodem stały się wykonane przez nich maskotki z wykorzystaniem niepotrzebnych własnych skarpetek.

źródło i fot. SP 3

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
Sąsiadka
Gość
Sąsiadka

Na zdjęciu widzę córkę sąsiadki. Chodzi do SP 2. Czy to na pewno jest SP3 – tak informuje źródło