Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

 Dream Team z Pucharem Wójta Gminy Wieczfnia Kościelna


Osiem drużyn wystąpiło w Turniej Piłki Halowej o Puchar Wójta Gminy Wieczfnia Kościelna, rozegranym w dniu 2 marca 2019 roku w Hali Sportowej w Wieczfni Kościelnej.


Turniej organizowany był przez Wójta Gminy Wieczfnia Kościelna, Dyrektora Szkoły Podstawowej w Wieczfni Kościelnej oraz Stowarzyszenie GLKS „Wieczfnianka” Wieczfnia Kościelna.

Drużyny rywalizowały ze sobą w systemie grupowym – 2 czteroosobowe grupy wyłonione  w drodze losowania. Po dwie najlepsze drużyny każdej z grup zmierzyły się ze sobą w półfinale turnieju. W pierwszym półfinale, Dream Team późniejszy zwycięzca turnieju pokonał 3:0 drużynę Bear Team. Drugim finalistą turnieju została drużyna The Reds pokonując 2:0 Załęże. W finale zobaczyliśmy jedną rozstrzygającą bramkę, którą w samej końcówce strzelił Karol Kołakowski dla drużyny Dream Team. Podobnym wynikiem zakończył się mecz o trzecie miejsce, w którym triumfowała ekipa Bear Team.

Klasyfikacja końcowa:

  1. Dream Team
  2. The Reds
  3. Bear Team
  4. Załęże
  5. FC Albatros
  6. Długokąty
  7. Orkiestra Dęta
  8. Czerwone Diabły

Wyłoniono także najlepszych zawodników turnieju:

Najlepszy strzelec: Bartłomiej Kisiel (FC Albatros) – 7 goli

Najlepszy bramkarz: Bartłomiej Amelian (Dream Team)

Najlepszy zawodnik (MVP) – Bartosz Półkoszek (The Reds)

Pan Mariusz Gębala, Wójt Gminy Wieczfnia Kościelna nagrodził wszystkie drużyny dyplomami. Drużyny z miejsc 1 – 3 otrzymały pamiątkowe puchary a najlepszy strzelec, bramkarz oraz zawodnik otrzymali pamiątkowe statuetki.  Za obsługę sędziowską odpowiadał pan Maciej Wiśniewski.

źródło i fot. Wieczfnia Kościelna

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x