Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Za kierownicą po alkoholu i narkotykach


W niedzielę 3 marca, około godz. 07:00 na ulicy Gdyńskiej, interweniujący patrol policji zatrzymał 62-letniego mężczyznę, mieszkańca gm. Strzegowo. Kierował pojazdem w stanie po spożyciu alkoholu mając w organizmie ponad 0,40 promila alkoholu.


Również w niedzielę 3 marca, około godz. 17:00 w Strzegowie policjanci zatrzymali 20 – letniego mężczyznę, mieszkańca gm. Strzegowo. Kierował pojazdem będąc pod wpływem środków odurzających.  Ponadto 20- letni pasażer pojazdu, również mieszkaniec gm. Strzegowo, posiadał środki odurzające w postaci 1 porcji handlowej marihuany oraz 1 porcji handlowej amfetaminy. W obu przypadkach trwają dalsze czynności policji.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x