Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Oszczędni Technicznie bez powtórki. Kuklin nowym mistrzem


Za nami ostatnia kolejka trzeciej edycji Dzierzgowskiej Ligi Fustalu. Graczom zespołu o nazwie Oszczędni Technicznie nie udało się obronić tytułu mistrzowskiego. Na pierwszym miejscu zmagania ukończyli reprezentanci  Kuklina.


Końcowa runda przyniosła wiele emocji, ale rozstrzygnięcie odnośnie czołowych miejsc zapadło wcześniej. Kuklinianie przypięczetowali już prymat, dlatego w konfrontacji z Turbo Team nie zagrali tak skutecznie. Rozlużnieni ponieśli premierową, a zarazem jedyną, porażkę w sezonie.

Za to Oszczędni Technicznie urządzili sobie strzelecki trening. Rywali z Paki Rybaka potraktowali wyjątkowo surowo – do siatki pocelowali aż czternastokrotnie. Siedem goli wbił Tomasz Grzybowski. Jednak ten wyczyn nie wystarczył do zdobycia korony króla strzelców. Odpowiedź głównego pretedenta okazała się konkretna. Napastnik Sezonowców Henryk Krajewski zaliczył w meczu przeciwko Wyspiańczykom hat-tricka. Sięgnął w ten sposób po prestiżowy sukces – w sumie w całych rozgrywkach zaliczył aż 31 trafień. Natomiast najlepszym bramkarzem wybrano Adriana Sodomę z Kuklina.

Dwie najlepsze drużyny awansowały do finału Amatorskich Lig Fustalu z terenu powiatu mławskiego. Zawody zostaną rozegrane w niedzielę 10 marca na hali w Szreńsku.

Ostatnia kolejka: Kuklin – Turbo Team 2:4, FC Sezonowcy – Wyspiańczycy 5:2, Oszczędni Technicznie – Paka Rybaka 14:4, Orły Brzozowa – pauza

RS

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x