Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
koparki koparko-ładowarki szkolenia kursy egazmina państwowy Mława
Logo
meblolux

Oszczędni Technicznie bez powtórki. Kuklin nowym mistrzem


Za nami ostatnia kolejka trzeciej edycji Dzierzgowskiej Ligi Fustalu. Graczom zespołu o nazwie Oszczędni Technicznie nie udało się obronić tytułu mistrzowskiego. Na pierwszym miejscu zmagania ukończyli reprezentanci  Kuklina.

jmj7 czyszczenie kostki brukowej i elewacji Mława i okolice
Reklama


Końcowa runda przyniosła wiele emocji, ale rozstrzygnięcie odnośnie czołowych miejsc zapadło wcześniej. Kuklinianie przypięczetowali już prymat, dlatego w konfrontacji z Turbo Team nie zagrali tak skutecznie. Rozlużnieni ponieśli premierową, a zarazem jedyną, porażkę w sezonie.

Za to Oszczędni Technicznie urządzili sobie strzelecki trening. Rywali z Paki Rybaka potraktowali wyjątkowo surowo – do siatki pocelowali aż czternastokrotnie. Siedem goli wbił Tomasz Grzybowski. Jednak ten wyczyn nie wystarczył do zdobycia korony króla strzelców. Odpowiedź głównego pretedenta okazała się konkretna. Napastnik Sezonowców Henryk Krajewski zaliczył w meczu przeciwko Wyspiańczykom hat-tricka. Sięgnął w ten sposób po prestiżowy sukces – w sumie w całych rozgrywkach zaliczył aż 31 trafień. Natomiast najlepszym bramkarzem wybrano Adriana Sodomę z Kuklina.

Dwie najlepsze drużyny awansowały do finału Amatorskich Lig Fustalu z terenu powiatu mławskiego. Zawody zostaną rozegrane w niedzielę 10 marca na hali w Szreńsku.

Ostatnia kolejka: Kuklin – Turbo Team 2:4, FC Sezonowcy – Wyspiańczycy 5:2, Oszczędni Technicznie – Paka Rybaka 14:4, Orły Brzozowa – pauza

RS

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Media Expert Mława
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500