Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Handmade ozdoby dekoracje wystrój wnętrz upominki sklepik z rękodziełem Lucky&Berry
Logo
meblolux

Oszust internetowy oszukał mieszkańca gminy Wiśniewo


il. PixabayHandemade with love Lucky&Berry

Oszust internetowy oszukał mieszkańca gminy Wiśniewo. Poszkodowany stracił w ten sposób wartą 1000 zł konsolę.

W dniu 18 lutego br. nieznany sprawca działając w celu osiągnięcia korzyści majątkowej przesłał mieszkańcowi gm. Wiśniewo zdjęcie dokonanego przelewu pieniędzy w kwocie 1000 zł za zakup konsoli wystawionej na portalu internetowym. Pokrzywdzony przekazał konsolę sprawcy i do chwili obecnej przelewu pieniędzy nie otrzymał. Trwają czynności policji.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

avatar
1500
Youtuber
Gość
Youtuber

Na youtube fryzjer pokazal jak sie to robi to sie nauczyli

Jarząbek
Gość
Jarząbek

Nie jestem oszustem, ale z tego co widac ponizej, portal zamieszcza zdjecia, oszustów, ktorzy maja przyjechac do Mlawy na spotkanie, coz to ci piewcy EUROPY beda nam w Mlawie nawijac, czy powiedzą swoja historię. Wasik, jak pracowal dla spolki SREBRNA, i przy sorzedazy Warszawskich kamienic, Bielan, temu to jeszcze malo, mimo, ze z tego swego dzialania , za potezna kasę jest juz milionerm majatek 3 mil , i chce wrocic do Europarlamentu, aby zniwu ciagnac, wzorem , Rysia cbrac co m -c 10,000 tys eiro, no i skoczek prawdziwy chłop z PSLU. KUZMIUK. Zapomieli biedaki, ze jak PIS doszedl do… Czytaj więcej »

every
Gość
every

Głupich nie sieją, sami się rodzą. Dużo wysyłam przez internet, ale nigdy nie wysyłam przed wpływem kasy na mój rachunek.
Dobrym przykładem była pewna mławianka czy też mieszkanka z okolic Mławy, która właśnie w ten sposób kupowała.
Nosi wilk razy kilka, poniosą i wilka. Miejmy nadzieję, że tu też poniosą. W internecie nic nie ginie.