Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

„Lektura w pudełku”. Powiedz mi, a zapomnę. Pokaż mi, a zapamiętam


Wiele jest sposobów na omawianie lektury. Uczniowie klasy 8 oraz 3 gimnazjum ze Szkoły Podstawowej nr 3 zamknęli swoją wiedzę w pudełku, przy omawianiu „Kamieni na szaniec”. Każde z nich przygotowało pudełko z rekwizytami, które pomogły im zapamiętać treść i problematykę książki.


Następnie swoją wiedzą dzielili się na forum klasy. Musieli przygotować się w taki sposób by wykazać znajomość lektury i przekonać wszystkich, że doskonale się w niej orientują. Zgodnie z ideą Konfucjusza : „Powiedz mi, a zapomnę. Pokaż mi, a zapamiętam. Pozwól mi zrobić, a zrozumiem” – metoda „lektury w pudełku” daje ogromną satysfakcję uczniom.

źródło i fot. SP nr 3

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] + 여기에 자세히 보기 […]

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x