Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

IMGW ostrzega: silny wiatr w powiecie mławskimInstytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej nadal ostrzega przed silnym wiatrem. W północnych, zachodnich i centralnych regionach Polski obowiązuje alert pierwszego, a nawet drugiego stopnia (wybrzeże). Wszystko to za sprawą niżu Bennet, który przemieszcza się znad Atlantyku przez Skandynawię w kierunku Rosji.

Jutrzejszy dzień w naszym regionie zapowiada się wietrznie. Jak informuje IMGW, jutro w powiecie mławskim od wczesnych godzin rannych do wieczora przewiduje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 25 km/h do 40 km/h, w porywach miejscami od 65 km/h do 75 km/h z zachodu. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska 80%.

 

źródło: IMGW-PIB

oprac. red.

źródło: pogodynka.pl

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x