Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

ODWOŁUJEMY POSZUKIWANIA: Uwaga, potrzebna pomoc! Zaginęła mieszkanka Chorzel


Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu poszukują 56-letniej mieszkanki Chorzel, która w minioną niedzielę tj. 24 lutego br. po godz. 14 wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania.


Zaginiona ubrana była w kurtkę koloru czerwonego, spodnie legginsy koloru czarnego, przy sobie miała torebkę damską koloru brązowego. Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej proszone są o pilny kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu tel. 29 756 72 00 lub z najbliższą jednostką Policji telefon 112.

AKTUALIZACJA 5.03.2018

Przasnyscy policjanci dziękują wszystkim za zainteresowanie i udostępnianie postu o zaginionej 56 letniej mieszkance Chorzel.

W miniony poniedziałek 25 lutego br. do Komisariatu Policji w Chorzelach, zgłosił się mieszkaniec Chorzel i powiadomił o zaginięciu jego 56 letniej żony, która dzień wcześniej tj. w niedzielę 24 lutego br. tuż po godz. 14 wyszła z domu i do chwili zgłoszenia  nie powróciła do miejsca zamieszkania, nie nawiązywała również z osobami najbliższymi żadnego kontaktu. Na szczęście  po kilku dniach poszukiwań zaginiona powróciła do miejsca zamieszkania cała i zdrowa.

W poszukiwaniach brali udział policjanci z przasnyskiej komendy Policji oraz policjanci z KPP w Szczytnie i KMP w Olsztynie.

źródło: KPP Przasnysz

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x